Urban jungle czy zwykły las mieszany?

Zielonego przybywa wprost proporcjonalnie do jasnych godzin w ciągu dnia. Mimo skrajnie suchego powietrza  i wysokich temperatur, Zielone zaciska zęby, składa piąstki i czeka na wiosnę. Dzielne Zielone. Już teraz się dogadujemy, nawet lubimy. Mam nadzieje, że ta sympatia to nie ze strachu. Że żadne Zielone, co przyszło ze mną z miejsc poprzednich nie szepnęło do ucha nowemu Zielonemu -” wytnie Ci serce łyżką”.

Kiedyś tak było. No może nie łyżką. Zielone ma bujną…wyobraźnię.

1a

 

2a

3a.jpg

4a

5a

6a

7a

36 myśli w temacie “Urban jungle czy zwykły las mieszany?

 1. Domi-Decor

  Staram się, serio się staram 🙂 ale coś jest między nami nie tak 🙂 te rośliny chyba mnie nie lubią… Ja , ze swojej strony przyznać się mogę, że storczyków faktycznie – nie lubię. A one chyba właśnie lubią mnie… z kolei te zielone piękne cudaki… całkiem odwrotnie!

  Polubione przez 1 osoba

 2. Ka Ewa

  Mam nadzieję, że moje zielone też się do mnie przekona. Kiedyś. Nie jestem taka najgorsza. Podlewam, mam skłonność do przesadzania, nie szarpię. Że nie zraszam? Jakąś wadę mogę miećchyba?

  Polubione przez 1 osoba

 3. Natalia

  Świetne zdjęcia i zielone górą! Daje radę i walczy dzielnie 😀 Przyznam szczerze, że u mnie też zielone musiało walczyć o przetrwanie i przez długie lata ginęło śmiercią tragiczną, przez ususzenie, ale od kiedy zaliczyłam kurs florystyki zapałaliśmy do siebie nową miłością i od tamtej pory udaje nam się grać do jednej bramki 😀

  Polubione przez 1 osoba

 4. koza domowa

  Mogłabym tu, na Twoim blogu, zamieszkać… a później pójść do Waszej kuchni i zrobić sobie herbatę. Usiąść przy tym stole. Później podlać kwiaty, pomiziać kota, rozgościć się w salonie, posłuchać muzyki. Pogadać z Tobą, posiedzieć w ciszy. Zakochana jestem w Waszym mieszkaniu. Za-ko-cha-na.

  Polubienie

 5. zpamietnikazolzy

  Przepiękne rośliny, które idealnie wpisują się w Twoje cztery kąty. Ja także bardzo lubię kwiaty w domu. Moją dumą jest fikus 🙂 mam też srorczyki oraz orchidee, które rownież zachwycają mnie każdego dnia. Skrzydłokwiaty chwilami mają fochy, ale staram się je ugłaskać 🙂

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s